Фонтан біля готелю «Дубно» - відновлять

Фонтан біля готелю «Дубно» - відновлять

Днями у міській раді відбулася нарада міського голови з керівниками комунальних підприємств. Важливу увагу очільник міста приділив питанню підготовки міського господарства до зими, зокрема наказав провести промивку та гідравлічні випробування системи теплозабезпечення, а також здійснити заготівлю піску та солі для утримання дорожнього покриття в осінньо-зимовий період.

За результатами наради керівники комунальних підприємств отримали низку доручень. Зокрема, попрацювати над водовідведенням поверхневих вод по вул. Миру-Леонтовича та Забрама-Некрасова-Цегельна; відновити роботу фонтану біля готелю «Дубно»; здійснити ремонт водозливної системи будинку по вул Д. Галицького,18; провести косіння газонів, скверів, парків, територій обабіч вулиць; здійснити заміну ламп вуличного освітлення на енергоощадні в районі військового містечка; з метою збільшення території для захоронення перенести огорожу на Семидубському кладовищі.

За інформацією Дубенської МР
1886

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...