Обласні депутати визначилися з керівником Дубенського будинку-інтернату
Під час другого пленарного засідання сьомої сесії обласної ради депутати визначалися із терміном укладання контрактів.
Щодо керівників закладів, які підпорядковуються обласній раді, на Дубенщині вирішили так:
На 1 рік буде укладено контракт з Григорієм Шумейком – директором комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» та на 3 роки буде укладено контракт з Григорієм Буркацьким – директором комунального закладу «Мирогощанський дитячий будинок-інтернат» Рівненської обласної ради.
Коментарі