Дубенчани позмагалися за перемогу на спортивних іграх Рівненщини
У неділю, 18 вересня, команда Дубенського району взяла участь в обласних спортивних змаганнях за програмою сільських спортивних ігор Рівненщини “Урожай- 2016”.
Спортивний захід відбувався в м. Корець. Програмою були передбачені змагання з легкої атлетики (біг 60 метрів, стрибок в довжину, метання гранати, крос 1000 метрів) та змагання з міні-футболу. Вікові групи спортсменів 40-49 років та 50 років і старше.
У підсумку Дубенський район здобув перемоги: у легкій атлетиці — Сергій Ксендзик 2 місце, Ярослав Корнійчук 3 місце. Футбольна команда зайняла 3-є місце серед 10 районів області.
Коментарі