У Дубні погостювали школярі з Миколаївщини
У рамках акції «Україна – єдина країна!» 16 вересня Дубенський район відвідали школярі з Очаківського району Миколаївської області. Зустрічали і супроводжували гостей гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» та учні Птицької ЗОШ І-ІІ ступенів. Знайомство школярів пройшло в театралізованій формі з піснями та танцями.
Гості з півдня України відвідали з екскурсіями Тараканівський форт, Дубенський замок та інші визначні місця Дубенщини, Млинівщини і міста Рівне.
За інформацією Дубенської РДА
Коментарі