У Дубні погостювали школярі з Миколаївщини

У Дубні погостювали школярі з Миколаївщини

У рамках акції «Україна – єдина країна!» 16 вересня Дубенський район відвідали школярі з Очаківського району Миколаївської області. Зустрічали і супроводжували гостей гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» та учні Птицької ЗОШ І-ІІ ступенів. Знайомство школярів пройшло в театралізованій формі з піснями та танцями.

Гості з півдня України відвідали з екскурсіями Тараканівський форт, Дубенський замок та інші визначні місця Дубенщини, Млинівщини і міста Рівне.

За інформацією Дубенської РДА

1721

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...